בלוג ומידע מקצועי

ברוכים הבאים לבלוג של בית דפוס רובין ר.י.ד בבלוג זה תזכו לקבל כתבות וסיקורים אודות השירותים והמוצרים שלנו. קריאה מהנה!

הדפסת רול אפ ומתקני תצוגה לאירועים וכנסים עסקיים

הדפסת רול אפ ומתקני תצוגה לאירועים וכנסים עסקיים

אם יש לכם עסק או שאתם עובדים בעסק כזה או אחר, לבטח נתקלתם בצורך בהפקת והדפסת רול אפ ומתקן תצוגה עבור העסק. השימוש השכיח ביותר עבור רול אפ ומתקן תצוגה הוא בעבור אירועים עסקיים שונים, הצבה בבית העסק, כנסים עסקיים בהם העסק נוטל חלק, השקות, ימי גיבוש, מצגות ועוד. בשורות הבאות נכיר לכם את הרול אפ ומתקן התצוגה, אנחנו ממליצים לקרוא היטב על מנת להצליח להפיק את הרול אפ הטוב ביותר עבור העסק שלכם

מה הוא רולאפ

רול אפ הוא מתקן ובו תמונה נגללת אשר יכולה להיפתח עד למימדי הרול אפ ולהתגלגל בתוכו על מנת להגיע למצב סגירה. הרול אפ מגיע במספר מימדים ואת התמונה ניתן לעצב כראות עינכם. רול אפ נחשב לאחד מאותם מתקני תצוגה גרפיים, שהפכו להכרח עבור כל בית עסק באשר הוא ובמיוחד כאשר מדובר על נטילת חלק בתהליך הפקת אירועים עסקיים, כמו גם השתתפות באותם אירועים עסקיים או כנסים.

שימושי הרול אפ ומתקן התצוגה

כל בית עסק, ראוי ויהיה הבעלים הגאה של מתקני תצוגה שונים וכמובן רול אפ. מדובר באמצעים ועזרים נהדרים ומעוצבים להציג את מרכולתכם ולמשוך את עין המסתכל. ניתן לבחור את גודל המתקנים והרול אפ בהתאם לצורך אל יש לדעת כי ישנם גדלים קבועים יחסית.

עזרים אלו ישמשו את בית העסק שלכם עבור הצגתו וגם העברת המסרים של העסק אל כלל משתתפי כנסים או אירועים עסקיים אשר בהם נטלתם חלק ואתם מציגים לראווה את מתקני התצוגה. חשוב מאוד להפקיד בידי מעצב מקצועי את מטלת העיצוב הגרפי ובידי כותב תוכן מקצועי את מטלת כתיבת הטקסט. אומנם הרול אפ הוא מתקן ארוך וגדול אך אין מקום להרבה טקסט באמת.

במידה ואתם חלק מצוות הפקת אירועים עסקיים, נמליץ לכם להציע לכל בתי העסק המשתתפים באירועים אותם אתם מפיקים, להציג רול אפ ו/או מתקני תצוגה אחרים. כך, תוכלו לשמור על אחידות וגם לייצר אירוע עסקי מכובד ומרשים.

לסיכום

במידה ואתם בעלי עסק או שאתם עובדים בעסק, דאגו שיהיה לעסק רול אפ מכבד ומתקני תצוגה המתאימים לעסק עצמו. אל תחסכו בעיצוב וזכרו שזו הדרך שלכם לגרום לכל משתתפי הכנסים והאירועים, לראות אתכם ואולי גם למשוך אותך להגיע אליכם לדוכן. אם נקביל את הרול אפ לעולם השיווק והפרסום הרי שנאמר שמדובר בזרז מגדי אחוזי הרמה ולכן אל תקלו בו ראש.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

השאירו פרטים בטופס ונציגנו יצרו אתכם קשר