בלוג ומידע מקצועי

ברוכים הבאים לבלוג של בית דפוס רובין ר.י.ד בבלוג זה תזכו לקבל כתבות וסיקורים אודות השירותים והמוצרים שלנו. קריאה מהנה!

איך לבחור הזמנה לבריתה

איך לבחור הזמנה לבריתה

בשונה מברית המילה, הבריתה או זבד הבת הוא אירוע שאינו מחייב את ההורים או את התינוקת הרכה אבל מהווה סגולה מיוחד בדת היהודית ובדתות רבות בכלל. מעבר לכל נושא הטקסיות הדתית שניתן לומר שנשתכחה, ניתן להבחין בהורים רבים המארגנים אירוע זבד בת לילדתם רק לשם האירוע והצגת התוספת החדשה למשפחה.

על אף שאנו לא חושבים ובמקרים רבים לא מודעים לכך אירוע זבד הבת משמעותי במיוחד בדת שלנו ודורש שימת לב מיוחד גם אם זה אינו קשור בשום צורה או דרך לאירוע ברית המילה שנערך לבנים הזכרים ביהדות.
מאחר שאירוע זה הוא סמלי ונועד בעיקר עבור ההורים, נוטים אנו להקפיד גם על הפרטים הקטנים, כיצד אם כך, נבחר הזמנה לבריתה באופן שיבדל את האירוע שלנו בפני אלה של האחרים?

לחצו כאן למעבר לקטלוג הזמנות לבריתה

ההבדל בין הזמנה לבריתה לבין הזמנה לברית מילה

הזמנה לבריתה תהיה דומה אבל מעט שונה מהזמנה לברית מילה. הבריתה היא טקס שאינו דורש נוכחות רבנית ואינו כולל שעות ואירוע מרכזי במהלך האירוע עצמו. ומבטא בעיקר את רצון ההורים לחגוג ולשמוח לכבוד הולדת הבת וכניסתה לחיק המשפחה. לכן גם ההזמנה תהיה מותאמת. אף על פי כן, ניתן להבחין בהזמנות מקוריות ואפילו ביצירת אלמנטים נוספים באירועים אלה, כמו הפעלות לילדים הקטנים המגיעים לטקס, ולכן, ניתן להתרשם גם במסיבות בריתה מתוכניית אירוע שלא תבייש אירוע הפנינג מושקע.

הזמנות אלה ניתן לעצב ע"י בתי דפוס באופן רך ונעים נוסף על פלאייר מעניין עם "מה בתוכנית" עבור האורחים הקטנים יותר באירוע – פעולה אותה נוקטים יותר ויותר בעלי שמחה, בעיקר באירועים כמו בריתות וברית מילה.

כיצד בוחרים הזמנה לרגל הולדת בת?

הזמנות לרגל הולדת הבת לא יהיו מורכבות ומידי ופועלות בעיקר על הרגש. מומלץ לבחור בתמונת אילוסטרציה של תינוק אמיתי ולהימנע מציורים וגרפיקה "מצוירת". כולנו יודעים שאין טוב ממראה עיניים ודווקא אותן הזמנות בנאליות של תינוקות עם סרט ורוד על ראשן ממשיכות להיות בין האפשרויות הנבחרות שלא יורדות מרשימת העיצובים המבוקשים ביותר של הזמנות לבריתה

עיצוב מקורי או טקסט ייחודי – מה הכי חשוב?

חשוב מאוד להשקיע גם בעיצוב ההזמנה וגם בעיצוב הטקסט. כתיבת טקסט מקורי בשילוב עיצוב מושך ונעים הם שני אלמנטים חשובים שיותר ויותר בעלי שמחה שמים עליהם דגש. תוכלו לשלב בתוך עיצוב ההזמנה אלמנטים נוספים, כמו טקסטיל, סרטי בד, ברכות תהילים קטנות וכיוצא באלה לעיצוב משודרג של ההזמנה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

השאירו פרטים בטופס ונציגנו יצרו אתכם קשר

כן, אשמח!
לעזור לך?
אפשר לעזור לך?