בלוג ומידע מקצועי

ברוכים הבאים לבלוג של בית דפוס רובין ר.י.ד בבלוג זה תזכו לקבל כתבות וסיקורים אודות השירותים והמוצרים שלנו. קריאה מהנה!

איך לבחור בית דפוס

איך לבחור בית דפוס

התפתחותו של תחום הדפוס ובתי הדפוס

תחום הדפוס והגרפיקה זוכה בעת האחרונה לפיתוח טכנולוגי נרחב ויחד עם זאת להוזלת מחירי מכונות הדפוס, אי לכך אין זה פלא כי רבים הם מכוני הדפוס הנפתחים זה אחר זה בקצב מסחרר והמציעים את שירותיהם לקהל הרחב. אך האם כולם טובים? והאם בית דפוס בעל הצעת המחיר הנמוכה ביותר הוא בית הדפוס הנכון עבורכם?

איך לבחור בית דפוס

ערכנו לפניכם כאן רשימה של קריטריונים על פיהם כדאי לבחון את בית הדפוס המיועד ועל פיהם כדאי לבצע את הבחירה שלכם – באיזה בית דפוס לבחור.

בית דפוס בקרבת מקום

ראשית, קריטריון חשוב במעלה הינו קרבתו הגיאוגרפית של בית דפוס אליכם, ודאי לא תרצו לבזבז זמן יקר בנסיעות הלוך ושוב אל בית הדפוס ותרצו כי השירות וההדפסות יתקבלו באופן זריז ומיידי על ידכם. בדקו עם בית הדפוס המיועד באם הם מבצעים שירות משלוחים, כך תוכלו לקבל את ההדפסות בדואר או על ידי שליח ישיר. כך או כך מומלץ לבחור בית דפוס הקרוב אליכם.

שירות אדיב ומסביר פנים העונה לכל צורך

בחרו בבית דפוס המציע נוסף על הדפסות איכותיות גם שירות נגיש זמין ואדיב, שירות אשר ייתן מענה לכל השאלות שלכם, אשר ידע לייעץ לכם לגבי איזה סוג נייר כדאי לכם לבחור ובאיזו טקסטורה, שירות מסביר פנים ונעים המספק מענה גם אישי וגם טלפוני לכל הצרכים שלכם.

איכות הדפוס

בחרו בבית דפוס אשר מוציא תחת ידיו הדפסות איכותיות, כאלו אשר הן נאמנות למקור העיצוב הגרפי ושמעצימות אותו להבדיל ממורידות אותו. דפוס איכותי יתמוך בעיצוב הגרפי שבחרתם להדפסות שלכם.

עיצוב גרפי כחלק מן השירות

אם ברצונכם במעצב גרפי אשר עובד עם בית הדפוס במקום להוליך את העיצוב אל בית הדפוס, מה טוב, בקשו להתרשם מעבודותיו השונות של המעצב הגרפי במקום.

בית דפוס וותיק ואמין

ודאו כי בית הדפוס מסוגל לספק לכם הדפסות במהירות ובהתראה קצרה וכמו כן בחרו תמיד בבית דפוס וותיק ואמין בעל שם מוניטין ואחריות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

השאירו פרטים בטופס ונציגנו יצרו אתכם קשר

כן, אשמח!
לעזור לך?
אפשר לעזור לך?