צור קשר
x
צוות רובין ריד ישמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה
שלח

צ'ק ליסט לקראת החתונה

לא לשכוח שום דבר

חתונה היא אחד מן האירועים החשובים ביותר בחיינו, אם לא החשוב שבהם. כולנו מעוניינים ליצור חתונה מושלמת, אשר תהיה מהנה הן עבורנו והן עבור כל המוזמנים. לצורך כך, אנו משקיעים בחתונה רבות, ומקדישים תשומת לב לכל הפרטים, ולו הקטנים ביותר. כדי שלא לשכוח דברים חשובים, כדאי להיעזר ברשימת הצ'ק ליסט לחתונה אשר תוצג במאמר זה.

מתחילים להתארגן

מובן שכל חתונה מתחילה מביקור ברבנות. כדאי לבחור ברב אשר עמו תוכלו להרגיש בנוח, כיוון שהוא יעבור יחד אתכם את התהליך החשוב. מעבר לכך, יש לדאוג לבגדים- חליפה לחתן וכן שמלות כלה מיוחדות. בנוסף, יש לדאוג לזר אותו תחזיק הכלה, וכמובן- איך אפשר בלי טבעת נישואין. עוד אלמנט שחשוב לשים עליו דגש הינו עיצוב הזמנות לחתונה. מעבר לשליחת ההזמנות לכל אחד מן המוזמנים, רצוי גם לודא הגעה ובכך להגיע לאומדן מדוייק יותר של כמות המוזמנים שעומדים להגיע אל האירוע.

האירוע עצמו

מובן מאליו כי לא ניתן לקיים את החתונה ללא אולם. חשוב מאוד לבחור בקפידה את האולם, על פי מספר קריטריונים- המיקום ומידת הנגישות לכל האורחים, האווירה השוררת באולם, המחיר וכמובן גם האוכל. זה לא סוד שהאוכל הינו מרכיב מרכזי בכל חתונה שהיא, ולכן כדאי לטעום כל מנה שמוגשת באירוע בעצמכם על מנת לוודא שהיא אכן קולעת לטעמכם. עוד גורם רב חשיבות בכל חתונה הינו המוזיקה- כדאי לבחור בתקליטן מנוסה, אשר סגנון המוסיקה שהוא נוהג לנגן תואם את הסגנון האהוב עליכם ועל האורחים שלכם.
בנוסף לכל אלה, מומלץ לדאוג גם לצלם סטילס ווידאו אשר יתעד את האירוע ויוכל לספק לכם מזכרת ממנו. לעיתים האולם מספק את שירותי הצילום, ויש לברר זאת מראש.

לאחר האירוע

לאחר שהאירוע הגדול ייגמר, יהיה עליכם לדאוג למתנות ולצ'קים שתקבלו. בהחלט סביר שלכם לא יהיה חשק להתעסק בכך, ולכן כדאי לבחור קרוב משפחה עליו אתם סומכים שישמור על המתנות ועל הכספת בה שמתם את הצ'קים. בנוסף, רצוי לדאוג מראש להסעה מן האירוע, כך שתוכלו לשתות וליהנות בראש שקט במהלכו. 
בין לקוחותינו