בלוג ומידע מקצועי

ברוכים הבאים לבלוג של בית דפוס רובין ר.י.ד בבלוג זה תזכו לקבל כתבות וסיקורים אודות השירותים והמוצרים שלנו. קריאה מהנה!

בית דפוס המתמחה בהדפסה אישית על מוצרים

בית דפוס המתמחה בהדפסה אישית על מוצרים

מהן שיטות ההדפסה המיועדות לצרכי הדפסה על גבי מוצרים שונים? על איזה סוגי מוצרים ניתן להדפיס וכיצד תוכלו להבטיח לעצמכם איכויות הדפסה ברמה הגבוהה ביותר? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

הדפסה על מוצרים מיושמת באמצעות שיטות הדפסה שונות המותאמות בין היתר לאופי וסוג המוצר המיועד, כאשר בין יתר סוגי המוצרים נכללים: מוצרי טקסטיל, מוצרי זכוכית, מוצרי פלסטיק ומוצרים נוספים מחומרי גלם שונים. הדפסה על גבי מוצרים מיועדת בין היתר למטרות הדפסת מוצרי פרסום, לרבות, הדפסת לוגו של בית העסק על גבי עטים, כוסות וכדומה.

שיטות הדפסה על גבי מוצרים

הדפסה על גבי מוצרים המיוצרים מחומרי גלם שונים מיושמים בשתי שיטות הדפסה עיקריות:

דפוס משי

שיטה זו היא אחת משיטות ההדפסה הנפוצות ביותר לצרכי הדפסה על גבי מוצרים והיא מיושמת באמצעות רשת משי דרכה עוברים צבעי ההדפסה ומציירים שכבה עבה של צבע המוטמע על גבי המוצר.

דפוס סובלימציה

שיטה זו מיושמת באמצעות העברת דיו צבע ייחודי אל משטח המוצר והיא מיועדת בין היתר לצרכי הדפסה על גבי מתכות, עץ, פלסטיק ומוצרי טקסטיל שונים, לרבות, הדפסה על תיקים.
בכל אחת משיטות ההדפסה הנ"ל, ניתן לייצר כמויות הדפסה שונות על גבי מוצרים שונים וכל אחת מהן מותאמת לאופי וסוג המוצר ולחומר הגלם ממנו הוא מיוצר.

הדפסות אישיות על גבי מוצרים לכל מטרה

הדפסה אישית על מוצרים מתאפשרת כיום בכל בית דפוס המתמחה בהדפסות משי או סובלימציה על גבי מוצרים שונים והדבר מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות דפוס על גבי כל מוצר אפשרי. הדפסה אישית על גבי מוצרים מיועדת לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין ליצור הדפסים מעניינים על גבי מוצרים שונים המיוצרים מחומרי גלם שונים וכל זאת לצרכי שימוש אישיים או מסחריים כאחד.

במסגרת שירותי הדפסות אישיות על גבי מוצרים בבתי הדפוס השונים תוכלו להדפיס כיתובים ותמונות על גבי מוצרים כגון: מוצרי טקסטיל (חולצות, מצעים למיטה, וילונות, תיקים וכדומה), מוצרי זכוכית (ספלי קפה, חלונות ויטרינה וכדומה), מוצרי פלסטיק (עטים, קופסאות אחסון וכדומה).

בבתי הדפוס העוסקים ומתמחים בהדפסה ישירה על גבי מוצרים מחומרי גלם שונים, תוכלו להבטיח לעצמכם איכויות הדפסה גבוהות במיוחד וזאת לאחר שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לשיטת ההדפסה המותאמת ביותר למוצר עצמו ולגודל ההדפס על גבי המוצר. כמו כן, בבתי דפוס המתמחים בנושא תוכלו למצוא מחלקת עיצוב גרפי המתמחה בתכנון ההדפס ועיצובו על גבי המוצר.

כיום, תוכלו להדפיס מגוון רחב של תכנים טקסטואליים ו-ויזואליים על גבי המוצרים השונים, החל מהדפסת הלוגו והסלוגן של בית העסק על גבי המוצר, דרך הדפסה של כיתובים שונים על חולצות ועד להדפסות ענק על גבי משטחים גדולים כגון: וילונות, סדינים למיטה וכדומה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

השאירו פרטים בטופס ונציגנו יצרו אתכם קשר