הדפסת כרטיסי ביקור

 

"אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני"

רושם ראשוני הוא אחד המרכיבים המכריעים בקביעת התפיסה הכללית על האדם. כרטיס ביקור שהינך משאיר בפגישה הנו חלק חשוב בקביעת הרושם שהשארת על האדם בו פגשת.
בדפוס רובין הקדשנו זמן ומחשבה כיצד להכין עבורך עיצוב כרטיס ביקור המתאים לאופי העסק שלך ולרושם שהנך רוצה לשדר.

אצלנו תוכל להדפיס כרטיס ביקור על מגוון ניירות איכותיים החל מכרטיסי ביקור המודפסים על גבי נייר כרומו מט 350 גר' ועד הדפסת כרטיסי ביקור מיוחדים מניירות איכותיים וייחודיים בעוביים שונים וטקסטורות שונות.

רושם ראשוני מנצח בעזרת כרטיס ביקור

כרטיס ביקור הינו הפנים של העסק שלך, הוא הרושם הראשוני שאתה יוצר, למרות שלכל בעל עסק יש אתר אינטרנט השימוש בכרטיס ביקור לא נעלם ולכן צריכה להיות מחשבה רבה בתכנון ועיצוב כרטיס ביקור מנצח.
אצלנו ברובין ריד ניתן למצוא מגוון רחב של כרטיסי ביקור מיוחדים בעיצובים וסגנונות מיוחדים עם הדגשות ועיצובים מרשימים של בית העסק, מהות העסק, הלוגו, פרטי יצירת קשר וכו'.
ברשותינו צוות גרפיקאים מנוסים ומיומנים שיודעים דבר או שניים בפרסום ושיווק, הם יעזרו בעיצוב כרטיס ביקור אשר יעביר את המסר הנכון של עסק אמין ומקצועי.

כרטיסי ביקור מעוצבים - מבחר רחב של דוגמאות

בית דפוס רובין ריד השקיע לא מעט מחשבה ותכנון מקדים בעיצוב קטלוג שונים על פי הצורך האישי שלכם.
תוכלו לראות ולהתרשם מקטלוג כרטיסי ביקור המחולקים לפי קטגוריות שונות. ניתן למצוא קטלוג כרטיסי ביקור יוקרתיים, כרטיס ביקור עבור עורך דין, עבור קוסמטיקאיות, כרטיסי ביקור באנגלית, כרטיסי ביקור מגנטיים ועוד.

אנו נעזור לך לעצב כרטיס ביקור מנצח בעזרת צוות הגרפיקאים המיומן שלנו - התקשר עכשיו לטלפון 073-7597187 או פנה באמצאות טופס צור קשר

בין לקוחותינו