צור קשר
x
צוות רובין ריד ישמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה
שלח

רול אפ - שלטים לעסקים קטנים

נושא הפרסום והשילוט, הוא תחום מדובר ומוכר בכל בית עסק, שהרי בסופו של דבר הוא זה שמנווט לקוחות להגיע את בית העסק ולרכוש מוצרים או שירותים שונים שהחברה מציעה. כאשר מדברים על שילוט לעסקים קטנים, נראה כי ישנן אופציות רבות לאור ההיצע הרב הקיים בשוק.

כיום חברות המספקות רול אפ ושילוט ללקוחות, מצטיידות במיטב הטכנולוגיה החדשנית הן מבחינת אנשי מקצוע מקצועיים והן מבחינת מכשור מתקדם המאפשר לבצע עבודות שילוט מרשימות עם גימורים מדויקים הנראים מרחוק.
רול אפ

מגוון אופציות של שילוט

בתחום זה, שלטים לעסקים קטנים, ניתן למצוא שתי אופציות מובילות והן: שילוט חוץ של בית העסק ושילוט פנים כמו רול אפ אותו מציבים בכניסה של בית העסק. בואו נעשה הפרדה בין השניים ונראה מה ההבדל בניהם:

שילוט חוץ – הוא שילוט הניצב בגאווה מחוץ לעסק ובו יש אופציות רבות כמו – שילוב של פלטה גדולה מוארת ובה רשום כל דבר שתרצו אודות העסק שלכם כמו מוצרים ושירותים הניתנים, או שניתן לבנות שילוט עם אותיות תלת מימד בנויות, שגם את שילוט זה ניתן להאיר על ידי תאורה צבעונית ואפילו תאורה מתחלפת.

רולאפ שלטים לעסקים קטנים

התאורה שכל גבי השלט, חייב להיות ברורה ומוארת למרחקים, כך שמכל מקום ומבכל זווית יהיה ניתן לראות בבירור את השלט. כמובן שניתן לשלב תאורה פנימית או תאורה חיצונית המוארת עלי ידי מנורות לד, ספוטים, ניאון ועוד אופציות שונות.

רול אפ הוא סוג של שלט עומד ועליו ניתן להדפיס כל שתרצו אודות העסק שלכם, אם זה מבחינת שירותים, מוצרים, מבצעים וכל דבר אחר אודות העסק שלכם. למעשה מדור בפתרון מצוין, כך שבכל רגע נתון תוכלו לקפל אותו ולהכניס למחסן או להזיז אותו ממקום למקום. את הרול אפ ניתן להציב בכניסה לחנות או לעסק, בכל מקום בולט לעין שתרצו.

רול אפ

רול אפ ושילוט גם לכנסים וירידים

לרול אפ יש יתרונות רבים, בכך שניתן לבצע בהם שימוש ם מחוץ לעסק. לדוגמא- במקרים של כנסים, ירידים, אירועי חברה ועוד. את השילוט ניתן להציב במקום בולט לעין ובכך למשוך לקוחות פוטנציאלים.

בין לקוחותינו