צור קשר
x
צוות רובין ריד ישמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה
שלח

איך לעצב הזמנות לחתונה

עיצוב הזמנות חתונה כמו כל נישה עיצובית אחרת בחתונה היא חלק בלתי נפרד מהצרכים הארגוניים, לא רק לטובת ההודעה על האירוע הקרב ובא אלא גם לטובת האפשרות ליצור "פרומו" הלכה למעשה לאירוע שלכם, בעיקר כאשר מדובר על חתונה, על החתונה שלכם.

בעיצוב כמו בעיצוב, אין גבול לחדשנות ולדרכים לשדרג, לשפר וליצור מחדש, אז קבלו את הרעיונות המובילים של עיצובי ה"ביוקר" של הזמנות החתונה לשנת 2015 - כי עם הזמנת חתונה מעוצבת כזאת, איך לא תגיעו?

השנה הזאת צפויה להיות שנת החתונה הבלתי מעורערת, על פי דברי החזאים, ימי השמש המרובים הצפויים לנו כבר מפברואר יתרמו רבות להקדמת עונת החתונות כבר לחודש מרץ ועיצוב ההזמנות הוא אחד הנושאים שעומדים לעלות על הפרק, איך נעשה את זה טוב ומרשים בלי לזוז מהבית!

הזמנות לחתונה

הזמנות חתונה לראש שקט

הזמנות לחתונה ניתנות לעיצוב באופן אישי וללא טרחה גדולה מצדנו. היכולת לעצב הזמנות חתונה בישיבה מול המחשב משוכללת היום יותר מתמיד ומעניקה לנו את האפשרות לטפל בכמה נושאים בו זמנית. הרעיון של הזמנות חתונה מוכנות מהנייד (המחשב ואפילו הטלפון) ומייד הן הדרך הטובה ביותר ליצור מצב של חסכון באלמנט הזמן וחסכון בכאב הראש שבהליכה לעוד ספק. כיום, אנחנו יכולים ליצור מצבים בהם אנו מבצעים את כל ההתנהלות שלנו דרך אפליקציית ההזמנות ויוצרים טכנולוגיית ניהול חתונה או ניהול אירוע אישי דרך טכנולוגיה שכל עיקרה היה לשלוח הזמנות חתונה והרחבה לכדי התנהלות החתונה וסדר הפעולות הנדרש.

הזמנות חתונה מעוצבות בהתאמה אישית

עיצוב הזמנות מסורתיות במשלוח ישיר גם הוא אינו נושא של מה בכך אך ניתנות לאפיון קל יחסית. תוכלו להתאים את ההזמנה באופן אישי תוך העלאת תמונה זוגית ובכך ליצור מראה אישי ופחות סטנדרטי על ההזמנה. למרות שסגנון זה הפך לשכיח בתקופה האחרונה עיצוב זה יהיה לעולם ייחודי ומותאם אישית לכם - סגנון אהוב במיוחד לזוגות מתחתנים ומוריד את הצורך לחשוב ולברור בין סגנונות העיצוב המרובים.

הזמנות לחתונה בעיצוב אישי

הזמנות חתונה ממוחזרות

נייר ממוחזר היא עוד דרך לאפיין את הזמנת החתונה שלנו גם מהכיוון הירוק וגם מהכיוון הייחודי יותר. נייר ממוחזר הוא בעל גוון ומרקם מקורי ואותנטי ויעניק להזמנה שלכם מראה ומרקם נעים ומעניין יותר.

כיצד מעצבים הזמנות חתונה מקוריות?

הזמנות לחתונה מקוריות ניתן לעצב מנייר משתנה בעל מרקמים שונים מניירות ההזמנה, היכולת לחוש את ההזמנה באופן נעים יותר ייחד את ההזמנה שלכם ויהפוך אותה לבעלת מראה רומנטי ואישי יותר ופחות בעלת מראה של פלאייר פרסומי כפי שניתן להתרשם הזמנות לחתונה רבות. הזמנות חתונה בעיצוב אישי ניתן לייצר תוך התרשמות ממגוון חומרי הגלם הקיימים בחנויות היצירה ובכך לקבל רעיונות נוספים שלא נראה ברשת.

הזמנות מקוריות לחתונה

בין לקוחותינו