צור קשר
x
צוות רובין ריד ישמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה
שלח

איך לבחור רול אפ לעסק?

מיתוג, בולטות, שייכות, צבעוניות - כל אלה קופצים אל מול עיננו כאשר אנחנו חושבים על מהות הרול אפ. אבל אחד הנושאים החשובים ביותר להבנה, באים לידי ביטוי דווקא בכל הקשור לתוכן הרול אפ והיכולת שלו להעביר את הרעיון תוך פרק זמן קצר או לחילופין לגרום לצופה להיעצר לידו. רול אפ לעסקים, כתוצאה מהגודל המשמעותי לא מקבל את מלוא הכבוד מבעל העסק כתוצאה מהחשיבה הרווחת על פיה השטח הגדול של הרול אפ יעשה את העבודה.

חשוב מאוד להבין כי לא השטח אלא התוכן , בין אם מדובר בטקסט ובין אם מדובר בגרפיקה הוא הפרט המרכזי בשטח לו אנו נוטים לסגוד, אבל איך מייעלים ומנצלים את החלל הגדול משמעותית הזה ומבליטים אותו בין עשרות שטחי הפרסום המקבילים לנו?

לחצו כאן לבחירת רול אפ מעוצב לעסקכם

מה ההבדל בין רול אפ בתערוכה לרול אפ בבית העסק

רול אפ הוא אחד האפקטים השיווקיים החשובים ביותר בתערוכות ומייצגים פרונטאליים. כל רעיון הרול אפ הוא ליצור נוכחות ונראות של בית העסק. ההבדל המהותי שבין רול אפ לבית העסק לבין רול אפ לכנסים, תערוכות וימים פתוחים הוא הבידול הנדרש והעבודה על הבולטות והנראות מעבר לגודל מוצר הפרסום.

רול אפ בבית העסק או במוסד עצמו לעומת זאת מעניק לכם את החירות למתג ולהבליט את המוצר או השירות שדורש קידום. למשל, אם מוסד ללימודים גבוהים ביום פתוח ישתמש ברול אפ המציג תוכניות לימוד איכותיות ומסלולי לימוד ייחודיים, רול אפ בתוך המוסד עצמו או בתוך המחלקה עצמה יכיל מקצועות לימוד שחשוב לנו לקדם כתוצאה מההיענות הנמוכה אליהם.

רולאפ מעוצב

חשיבות קיומו של הרול אפ בבית העסק עצמו

מדוע חשוב לפרסם ולמתג בתוך העסק עצמו? גם אם בית העסק אינו מתבסס על שירות פרונטאלי ואינו מתפקד כמוסד לימודי יש להבין כי שיווק פנימי הוא בין הנושאים החשובים ביותר העומדים על הפרק. בית עסק חכם יודע כי אנשי השיווק הטובים ביותר והלקוחות הטובים והחשובים ביותר שלו הם העובדים. היכולת ליצור מותג חזק מתחיל עוד מתוך בית העסק. עובדים נאמנים המשווקים את המותג הלאה הם סימן לשיווק מוצלח ואפקטיבי באמת, שעובר גם דרך הרול אפ המשתנה בהתאם לתקופה וחידוש השירותים.

כיצד נעצב רול אפ מושך ומהם הצרכים עליהם הוא עונה?

עיצוב רול אפ דורש השקעת מחשבה על הצורך האמיתי והכאב האמיתי עליו עונה ובו מטפל השירות. למשל, אם מדובר בקידום קורס או קידום תואר במוסד לימוד, ניתן לדבר על חשיבות הזמן והימנעות מבזבוז זמן על לימודים שלא יביאו אותנו לשום מקום, מצב המוכר לסטודנטים ובעלי תארים אקדמאיים רבים בארץ. שיווק קורסים או תעודות בעלות ערך מוסך היא אחת הדרכים הטובות לייצר רול אפ.

עוד דוגמא מעולם הדיגיטל הוא נושא החיסכון בזמן ונגישות מלאה: מהירות, ניהול זמן, ניהול נוח ופשוט של המכשיר עצמו, גודל המסך ופתרונות מתקדמים, הם בין הפרמטרים שמסוגלים "לקנות" את הלקוח.

רול אפ מעוצב

האם עיצוב רול אפ יוכל לשרת אותנו לתקופת זמן ארוכה?

כאשר ברשותנו שירותים קבועים שאינם מרבים להשתנות, ניתן לעצב רול אפ שישמש אותנו לתקופה ארוכה. לעיתים אפילו עדיף לשקול לעצב רול אפ שילך איתנו גם אחרי התערוכה וישמש אותנו לצרכים עתידיים.

בין לקוחותינו