צור קשר
x
צוות רובין ריד ישמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה
שלח

איך לבחור חברה להדפסת מדבקות לרכב

הדפסת מדבקות לרכב הפכה לאופנה של ממש בעיקר בתחום הפוליטי והציבורי. סיסמאות שונות אשר כל תפקידן הוא לעורר את המודעות הציבורית או למשוך תשומת למטרות השונות הפכה לאחת הפעולות המאתגרות ביותר שדרשה עבודה צמודה מול חברות להדפסת מדבקות בכלל ונותני שירותים בתחום הדפסת מדבקות לרכב.

בחירת מדבקת לרכב אינה מתחילה ומסתיימת אך ורק בעניין העיצוב אלא גם באיכות המדבקה ועמידותה. רבים נוטים לחסוך ולהשקיע בעיקר בגרפיקה ולא מבינים היבט חשוב ביותר - אורך חיי המדבקה והבלאי שלה. רבים מבעלי הרכבים, אינם טורחים להסיר את המדבקות וראוי בהחלט לנצל זאת.

כיצד נבחר ועל מה נשים דגש בעת חיפוש חברה להדפסת מדבקות לרכב?

הדפסת מדבקות מקוריות לרכב - עיצוב ורעיון

מעבר ליצירת המדבקה ע"י בתי דפוס מקצועיים בתחום קיים גם הרעיון העיקרי והמרכזי שלה. ההשקעה בטקסט והרעיון המרכזי במרכז המדבקה, תרתי משמע. מדבקות לרכב אינן בולטות כמו מדבקות המודבקות באזורים סטטיים ודורשות השקעה מיוחדת בעיצוב הטקסט וכתיבת הטקסט באופן שיתפוס את העין גם במצבים של נסיעה.

חשיבה על טקסטים כאלה צריכה להיות ממוקדת, קצרה וקולעת וכדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע בתחום התוכן, זה יוכל לתת לכם רעיונות קליטים שיתפסו את העין במהירות- כך בדיוק מריצים רעיון חדש ומביאים אותו למודעות ציבורית.

מדבקה לרכב שחור

לחצו כאן למעבר קטלוג מדבקות לרכב 2018

כיצד בוחרים מדבקה איכותית לרכב ומהם הפרטים הנדרשים?

איכות חומר הגלם והנייר, איכות הפרינט (כלומר, סגנון ההדפסה) וסגנון הנייר (מאט, מבריק, תלת ממדי או חלק) הם חשובים ביותר בעת בחירת הדפסת מדבקות לרכב. הבלאי של המדבקה אל מול איכות החומר, באה לידי ביטוי באופן משמעותי, שהרי הייתם רוצים לדאוג לנוכחות המדבקה לאורך זמן...

סקר שוק בבדיקת מחירי מדבקות - כיצד מוצאים את המחיר המשתלם ביותר

סקר השוק במקרה הזה אינו צריך להיות מורכב. חשוב מאוד שלא להתפשר על איכות אל מול המחיר ולדעת כי תוכל להשיג מחירים מותאמים לצרכים שלכם ולקבל הדפסת מדבקות איכותיות לרכב. הדפסת מדבקות מותאמות להדבקה על הרכב חשובות במיוחד כתוצאה משינויי טמפרטורה אותן עובר הרכב בין מצב הנסיעה למצב החנייה.

שינויי טמפרטורות אלה ישפיעו על מדבקות לא איכותיות ויגרמו לה להתקלף ולהישחק באופן מהיר - פרט שחשוב מאוד לזכור בעת חיפוש חברת הדפסת מדבקות לרכב או בית דפוס המעניק שירותי הדפסת מדבקות לרכב בפרט.

מדבקות למיתוג הרכב - רעיון שיווק נפוץ או נדוש?

הדפסת מדבקות למיתוג הרכב הוא בבחינת צעד אחד קדימה. הפיכת הרכב לפרסומת דינאמית מחליפה לא פעם אופציות שיווק יקרות יותר כמו מסעות פרסום על אוטובוסים ושטחי פרסום ניידים אחרים - היום הרכב הפרטי שלכם יכול לשרת אתכם ולהיות לוח פרסום נייד לכל דבר!

בין לקוחותינו