צור קשר
x
צוות רובין ריד ישמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה
שלח

איך לבחור הזמנות לחתונה

הזמנת חתונה היא לא עוד סתם הזמנה לאירוע ובאה לידי ביטוי כתקדים מרגש לעתיד לבוא. לכן, התכנסנו כאן היום, כדי לדון באחד הנושאים היותר חשובים באירוע החתונה ואף לפני האירוע ולהביא את הרעיונות הייחודיים ביותר בנוסף למענה להתלבטויות של כולנו בעת בחירת העיצוב והתבנית המועדפת.

בעבר היינו יכולים להתרשם מהזמנות סטנדרטיות ותבניתיות, היום כמעט שלא ניתן לראות הזמנה שלא הותאמה אישית ולא עודכנה בהתאם לטעם האישי ולסגנון האירוע. חתנים וכלות רבים מעדיפים להתאים את ההזמנה באופן אישי, כאשר האופציות הולכות ומתרבות והבחירה קשה מאי פעם החלטנו לעשות מעשה ולהעניק לכם את האפשרות לבחור את העיצוב המתאים והנכון ביותר עבורכם ולסמן וי מהיר לפחות על אלמנט אחד ברשימת ה to do list של החתונה.

הזמנות מודרניות או הזמנות קלאסיות - מה כדאי?

הזמנות לחתונה היו ותמיד יהיו בין הפרטים הרומנטיים והמרגשים ביותר בחתונה. לכן, בין אם אנחנו בוחרים בהזמנות הקלאסיות המחולקות מדלת לדלת או אותן הזמנות הנשלחות מהאנדרואיד שלנו, כדאי מאוד לבחור בעיצוב שיותיר את המראה האלגנטי והרומנטי. רבים לקוחים את תחום ההזמנות צעד אחד קדימה ואלמנט החתונה והאינטימיות עובר על פנינו עד כדי כך שכלל לא ברור האם זוהי הפקה גרנדיוזיות כלשהי או אירוע לאיחוד משפחות ולבבות.

בין אם אנחנו בוחרים בהזמנות הקלאסיות ובין אם לאו חשוב מאוד לשמור על אלמנט "החתונה" ולא לדלג עליו.
בתחום הזמנות לחתונה דוגמאות הדיגיטאליות תוכלו למצוא לא מעט גרסאות ותבניות ליצירת הזמנת חתונה אותנטית, רכה ורומנטית יותר.
רבים בוחרים בהזמנות הדיגיטאליות כדי לוודא כי לא שכחו אף אורח, אפליקציה זו יכולה להזכיר לכם אנשים מהרשימה שלא צירפתם ולהעניק לכם אפשרות שליפת שמות גם מהרשתות החברתיות ולכן היתרון החבוי בה מעבר לרומנטיות כל כך בולט.


הזמנות מודרניות לחתונה

הזמנה לבנה - חוזרים ומשמרים את המסורת

יחד עם זאת ועם כל נושא הקדמה, רבים בוחרים להישאר נאמנים למסורת ובוחרים להיצמד להזמנות המסורתיות. קיימות תוכנות עיצוב לא מעטות שיעזרו לנו לעצב הזמנות לחתונה באופן עצמאי ולא להתלבט בבית הדפוס, ויותר מכך, לבחור אופציות קצת יותר מתוחכמות מבלי לשלם על כך ביוקר. ברשימת התבניות המגוונת שקיימת היום במרבית המקומות ברשת תוכלו למצוא אפשרויות לשינויים והתאמות שידרשו מכם שניות ספורות לעיצוב ואפילו שינוי כהרף העין של עיצוב ההזמנה.
מדפסות לייזר רבות, אשר קיימות היום ביותר ויותר בתים מסוגלות להדפיס גם על נייר הדפסה פחות קונבנציונאלי ובכך לאפשר לכם לחסוך בעלויות ולחסוך בזמנים.

הזמנה לבנה לחתונה

כיצד לבחור מבלי לטבוע במגוון העצום? שיטות לבחירת הסגנון המועדף

חשוב מאוד להתחיל מהמראה הבסיסי הרצוי לכם, דווקא מהסוף. רצוי לבחור להתחיל דווקא מהטקסט, כלומר צורת הכתב ולאחר מכן להתקדם לעבר העיצובים היותר משמעותיים. לאחר בחירת הטקסט, בחרו בסגנון נייר ההדפסה ולאחר מכן גם בגוונים החביבים עליכם (מומלץ לבחור בגוונים פסטליים, חיוורים ובהירים)

בין לקוחותינו