צור קשר
x
צוות רובין ריד ישמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה
שלח

איך לבחור הזמנה לברית מילה

האירועים המשמחים בחיינו והתקופות המרגשות מוכרזות במרבית המקרית בראש חוצות. אירוע כזה הוא ברית המילה, שמחת הולדת הבן בדת היהודית עם קבלת המצווה והחובה הראשונה עם כניסתו אליה. ברית המילה הוא האירוע הטקסי הראשון שעובר כל בן זכר בדת היהודית , אירוע הנחגג מול בני משפחה ואנשי הדת.

לנו כהורים חשוב מאוד לשים דגש על חשיבות של אירוע זה עוד לפני תחילתו, אבל האם בכוחה של הזמנה אחת בודדת להביא להשפעה ורושם על אירוע שלם? העובדה היא שרבים מן ההורים ומארגניי האירועים שוקדים על האירוע גם מכיוון ההזמנות ומתחבטים בשאלת בחירת הזמנה לברית המילה ממש כשם שהם מתחבטים בשאלת המנות שיוגשו וסדר הפעולות באירוע.

יחד עם זאת, חשוב מאוד להעניק לכל פרט את הפרופורציה הנדרשת. כיצד אם כך, נוכל להעניק להזמנה את הכבוד הראוי לה מבלי לבזבז עליה זמן יקר?

 

לחצו כאן למעבר אל מגוון הזמנות לברית מילה

הזמנות לברית מילה

ההבדל בין הזמנה לברית מילה לבין הזמנות שונות

אירוע ברית המילה הוא אירוע קצר יחסית ונועד להכריז על בואו של הרך הנולד אל העולם וכניסתו אל העולם היהודי. ברית המילה הוא אירוע מעודן יותר ממרבית האירועים ועל כן גם העיצוב במישורים השונים יהיה קלאסי ועדין יותר וכך גם ההזמנה המשמשת כהצגת האירוע עצמו בפני המוזמנים. ההבדל ניכר כבר משלב הזמנה לברית המילה וניתן להבחין בכך כאשר אנו מתרשמים מהרוב המכריע של ההזמנות.

ההזמנה תהיה בעל משמעות רגשית ורגשנית וזוהי הדרך הטובה והמומלצת לאפיון ועיצוב ההזמנה. לכן, הזמנות לברית מילה יהיו בדרך כלל קלאסיות ולא דיגיטאליות כדי להעצים את התחושות והרגש.

קטלוג הזמנות ברית מילה

בחירת הזמנה לברית מילה טקסית

הזמנת ברית מילה טקסית תכלול תמונות תבליט מסורתית ותציג תמונה מעורפלת של תהליך הברית. כלומר ילד המונח על ברכי הסנדק שלו. תמונות וגרפיקה המעוצבות ע"י בית דפוס מקצועי כחלק מאפשרויות עיצוב הזמנות ברית מילה הן בין האופציות המבוקשות לעיצוב ויצירת ייחודיות מרגשת להזמנות עבור אירוע מסוג זה. תבליטים ואפשרויות ליצירת הזמנות על פי רוח המסורת ורוח הטקס תבדל את ההזמנה ותאפיין אותה באופן מקורי ואותנטי.

הזמנות אלה היו נפוצות בעבר, כאשר תמונות התינוקות החמודים עדיין לא נכנסו לאופנה. חזרת העיצוב התחרטי הזה לאופנת העיצוב מעניק רוחניות מעניינת לקידום האירוע.

בחירת הזמנת ברית מילה בעיצוב מודרני

עיצוב מודרני של הזמנת ברית מילה יאופיין בעיקר בתור הזמנת הפקה באופן דומה מאוד לאירועי בת מצווה. יצירת הזמנה בעלת אופי חדשני היא בחירה מעניינת שמעטים נוקטים בה. על פי רוב, עיצוב ההזמנה המנצח יהיה אותו עיצוב המציג תמונה של אותם תינוקות חמודים המביטים אל מקבל ההזנה עם עיניהם הפעורות, אלה שפשוט קשה להתיק מהם את העיניים - נדוש? אבל עובד בכל פעם מחדש!

נכתב באדיבות: בית דפוס דיגיטלי רובין ריד

בין לקוחותינו